Galeri Bu 10.Yıl Sergisi

04.03| 1.04.2022

10ca

zamanı birlikte geçirmenin mutluluğuyla

Galeri Bu 10 Yaşında!

Galeri Bu kurulduğu 10 Şubat 2012’den bu yana pek çok kişisel ve karma sergiye ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz 10 senede yolumuzun kesiştiği sanatçıların bir bölümünün eserlerinden oluşan grup sergiyle, 10.yaşımızı kutluyoruz.

2012 yılında Serdar-ı Ekrem sokağın tarihi dokusu ve çok kültürlü yapısı içinde kurulan galerimiz, kuruluşundan bu yana farklı disiplinlerden ve dünyanın dört bir yanından pek çok sanatçıyı ağırladı. Sanatçılarımızın yanı sıra geniş bir yaş aralığında ve farklı kültürlerden de pek çok sanat izleyicisiyle temas ettiğimiz 10 seneyi tamamlıyoruz. Evrensel bir sanat anlayışıyla her alandan sanatçıyı ve genç sanatçıları da desteklemeye özen gösteriyor ve bu motivasyonla sergilerimizi yapmaya devam ediyoruz.

Galeri Bu 10.Yıl sergisi 1 Nisan 2022 tarihine kadar açık olacak. Sergi Pazar ve Pazartesi günleri hariç 12.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Sergide yer alan sanatçılar; Aytaç Beyazgül, Bengisu Bayrak, Beyza Boynudelik, Derya Geylani Vuruşan, Doğukan Çiğdem, Egemen Kemal Vuruşan, Erdal Ateş, Fatih Dülger, Gabriel Vorbon, İsmet Değirmenci, İzgi Özant, Merve Dündar, Müge Ceyhan, Numan Okutan, Saliha Yılmaz, Şeyma Barut, Umut Yalım ve Yasemin Keltek.