All in One’02

Galeri Bu x Art50.net işbirliğiyle

09.10.2021 | 20.11.2021

Online çağdaş sanat platformu Art50.net ve Galeri Bu’ nun ikinci edisyonunu gerçekleştireceği All in One’ 02; farklı disiplinlerden 37 sanatçıyı bir araya getiriyor. Güncel sanat pratiklerinin ve anlatım biçimlerinin bir arada olduğu zengin bir dile sahip bu sergi, sanat piyasası içinde dolaşımı olan birçok ismin yanı sıra, yeni alternatif isim ve yaklaşımlara yer veriyor. Sergide resim, heykel, fotoğraf, illüstrasyon gibi birçok alandan çalışmalar bulunuyor.

Galeri Bu; sanat piyasasından çözüm ortakları, girişimciler, vakıflar ve farklı kurumlarla iş birliği halinde gerçekleştirdiği sergileri önümüzdeki süreçlerde periyodik olarak devam ettirmeyi amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda 2018 yılında Art50.net ile gerçekleştirdiği All in One sergilerine devam ediyor. Art50.net işbirliği ile oluşan ‘’All in One’02’’ sergisi sanatseverlere sunduğu seçki ile yeni bir keşif alanı açıyor. Galata Serdar-ı Ekrem Caddesi’nde bulunan Galeri Bu binasının girişinde Nisan 2019’da bir proje mekanı olarak faaliyete başlayan Galeri Bu Pavilion, tasarımcılar, sanat alanından alternatif girişimler ve sektörün tüm aktörleri ile etkileşim içinde olup, yeni projeler geliştiren güncel bir mekan olarak farklı ve alternatif etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Çağdaş sanatı yeni kitlelere ulaştırmak ve herkes için sanat dolu bir yaşama aracı olmak amacıyla 7 yıl önce hayata geçen Art50.net, genç ve yükselen sanatçıların ulaşılabilir eserlerine dünya çapında ulaşım ve tanıtım imkanı sağlarken, zamandan ve mekandan bağımsız 7/24 işleyen online bir platform olarak Türkiye sanat piyasası için tamamlayıcı ve destekleyici bir model oluşturuyor. Ulaşılabilir sanatın öncüsü Art50.net ve Galeri Bu işbirliği ile düzenlenen “All in One ‘02” sergisi, sanatçıların farklı dönemlerde yaptıkları çalışmaları ve yeni arayışlarını ortaya koyarken sanat piyasasında son dönemlerde dikkat çeken “ulaşılabilir sanat” olgusunun üzerinde duruyor. Fiziksel ayağı Galeri Bu Pavilion mekanında gerçekleşecek seçki, Art50.net ile online ortamda da ulaşılabilir olacak.

Sergide yer alan sanatçılar; Ahmet Ağıllı, Aytaç Beyazgül, Bahar Artan Oskay, Baysan Yüksel, Bedia Ekiz, Bengisu Bayrak, Berk Gürle, Cem Onat, Ceyda Güler, Deniz Defne Acerol, Deniz Doğruyol, Didem Ünlü, Doğa Ünyaylar, Elif Çelebi, Erman Gürcüm, Funda Alkan, Gabriel Vorbon, Gülçin Karaca, Haydar Akdağ, Hadra Tanrıverdi Birecik, Hemad Javadzade, Hilal Can, İ̇smail Sertaç Yılmaz, Kerem Kuşçu, Levent Oyluçtarhan,  Lütfiye Kösten, Mert Avadya, Mustafa Sevinç, Müge Ceyhan, Osman Törer, Razi Razavi, Sebastien Shahmiri, Sefa Çakır, Şeyma Barut, Umut Yalım, Vuslat Çamkerten  ve Yasemin Keltek.